برخي از مردان اغلب رشد مو را در بعضي از قسمت هاي بدن که خارج از کنترل است تجربه مي کنند که مي تواند از بين بردن آنها کمي دردسر داشته باشد. به عنوان يک مرد ، اگر در بعضي از قسمت هاي بدن خود چنين رشد مو را تجربه مي کنيد.


رفع موي دائمي براي آقايان


اين وبلاگ به شما در پرداختن به گزينه هاي مختلف رفع موي دائمي براي آقايان کمک مي کند.


ليزر مو


در اين گزينه از انرژي نور براي نفوذ در فوليکول مو براي از بين بردن ريشه مو استفاده مي شود. اگرچه فوليکول ها را از بين نمي برد ، رشد مو کمترخواهد بود.


درمان با ليزر براي مدت زمان قابل توجهي ادامه خواهد داشت. به عنوان روشي براي رفع دائمي موها براي آقايان ، از ليزر براي از بين بردن موهاي پشت ، قفسه سينه ، معده ، شانه ها و ناحيه تناسلي استفاده مي شود. هر يک از روش هاي رفع موهاي زائد با ليزر  در هر جلسه 30 دقيقه طول مي کشد و تا 8 جلسه درماني نيز لازم است.


در اينجا مزاياي حذف موهاي اضافي مردان آمده است:  • کاهش دائمي مو : ليزر موهاي زائد آقايان تراکم موها را براي مدت طولاني کاهش مي دهد.

  • ايمني روش : ليزر موهاي زائد آقايان به عنوان يک روش ايمن توسط FDA تأييد شده  است.

  • صرفه جويي در هزينه : گرچه هزينه ليزر موهاي زائد آقايان در ابتدا بالاست ، اما با در نظر گرفتن هزينه ساير روشها و تجهيزات حذف موهاي زائد در دراز مدت ، ليزر موهاي زائد آقاين به صرفه تر است.

  • دردسر کمتر:  کاهش دائمي مو  مي تواند به معناي صرف وقت کمتر براي حذف موهاي زائد باشد.


 


اپيلاسيون براي آقاياناين گزينه به عنوان يک روش غير دائمي  شامل استفاده از موم سويا و يک لوسيون خامه اي شکل است که روي پوست اعمال مي شود. هنگامي که از آن بر روي پوست استفاده مي شود ، نوارهاي پارچه براي چند دقيقه روي کرم گذاشته مي شود و وقتي مخلوط روي پوست خشک شد ،نوارهاي پارچه اي به سرعت برداشته مي شوند. با اين کار موها از ريشه کنده مي شوند. آقايان مي تواند از اپيلاسيون براي از بين بردن موهاي گوش و گردن ، زير بغل و ناحيه تناسلي استفاده کنند.


الکتروليزروش ديگر برداشت موي دائمي براي مردان ، الکتروليز است. الکتروليز با استفاده از سوزن فوق باريک براي نفوذ به شافت مو فرد انجام مي شود. روش الکتروليز اجازه مي دهد تا شوک هاي ناچيزي از الکتريسيته به فوليکول هاي مو منتقل شود و در نتيجه سلول هاي توليد کننده مو را بکشد. لحظه اي که سلول هاي مويي توليد مي شوند ، ديگر مو در آن رشد نمي کند.

الکتروليز در 10 تا 20 دقيقه انجام مي شود ، اگر موهاي زيادي از بين بروند ، مدت زمان بيشتري طول خواهد کشيد. اين مي تواند هفتگي تا يک سال انجام شود. به عنوان يک روش دائمي موهاي زائد ، الکتروليز در از بين بردن مو در تمام قسمت هاي بدن بسيار مؤثر است.


بيشتر بخوانيد: ست کردن گوشواره طلا ، جوانب مثبت و منفي ليزر موهاي زائد ، انتخاب گوشواره مناسب


دپيليتوراين يکي ديگر از روش هاي دائمي موهاي زائد مردان است ، با يک ماده شيميايي معلق در ژل انجام مي شود که به پروتئين هاي موجود در مو حمله کرده و آنها را در فرايند حل مي کند. اين باعث مي شود که موها بلافاصله شل و از بين بروند.

اين روش براي از بين بردن مو در قسمتي از بدن مانند پشت ، سينه ، بازوها و پاها موثر است. با اين وجود براي از بين بردن مو در قسمتهاي حساس مانند دستگاه تناسلي ايده آل نيست. درمان ممکن است بين 30 تا 60 دقيقه طول بکشد. نتايج درمان depilatories چند هفته ادامه خواهد داشت.


https://alitelaser.com/permanent-hair-removal-for-men-what-are-my-options


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها


2ND CAMERA FESTIVAL نظام وظیفه وبلاگ تفریحی کلينيک زيبايي در تهران مرکز تخصصی سرور های hp Little Dolly بیمه ایران ادبی Joey پارس اتيلن کيش